قرار و مدار

دریافت حساب کاربری و خرید از سایت تانی‌لند به این معناست که کاربر قوانین و مقررات را مطالعه کرده و از آن‌ها آگاه است. اگر کاربران محترم در مورد هریک از بندهای قوانین و مقررات پرسش یا ابهامی دارند می‌توانند با واحد پشتیبانی در میان بگذارند.

قوانین عمومی

همه‌ی رویه‌های حقوقی تانی‌لند براساس قوانین تجارت الکترونیک، قانون حقوق مصرف‌کننده و قوانین جمهوری اسلامی است. خود را موظف به رعایت این قوانین می‌دانیم و از شما نیز همین انتظار را داریم. این قوانین و شرایط با درنظرگرفتن حقوق کاربر به‌روز می‌شود و به‌روزرسانی‌ها به اطلاع شما می‌رسد.

ارتباط الکترونیکی
کلیه‌ی خدمات تانی‌لند به‌صورت آن‌لاین عرضه می‌شود: قصه‌ها روی وب‌سایت و محتوای آموزشی و تربیتی روی صفحه‌ی اینستاگرام قرار داده می‌‎شود و همه‌ی سفارش‌ها هم به‌صورت اینترنتی ثبت و ازطریق پیامک تأیید و اطلاع‌رسانی می‌شود؛ بنابراین ارتباط ما با مشتریانمان الکترونیکی است. براین‌اساس هریک از مشتریان به یک شماره‌تلفن همراه فعال یا یک نشانی ایمیل معتبر نیاز دارد که قابل‌استفاده و مورد تأیید او باشد. از آنجا که همه‌ی اطلاع‌رسانی‌ها، مکاتبات و عرضه‌ی خدمات از این طریق خواهد بود تقاضا داریم در ثبت اطلاعات خود دقت لازم را به کار ببندید.

حریم شخصی

حفظ حریم شخصیِ مخاطبان دغدغه‌ی مهم و همیشگی ماست. شما عزیزان، در فرایند ثبتِ‌نام و خرید، اطلاعاتی نظیر شماره تلفن، ایمیل و نشانی خود را در سایت وارد می‌کنید. این اطلاعات نزد ما محفوظ است و به‌هیچ‌عنوان برای استفاده‌های تبلیغاتی یا با اهداف دیگر در اختیار اشخاص، مؤسسات و سازمان‌ها قرار نخواهد گرفت. تانی‌لند اطلاعات شخصی کاربرانش را محرمانه می‌داند و آن‌ها را در دیدرس و دسترس دیگران نمی‌گذارد ولی حفظ نام کاربری و گذرواژه برعهده‌ی کاربر است؛ پس لطفاً این اطلاعات را نزد کسی فاش نکنید. اطلاعات مربوط به حساب بانکی که در فرایند خرید وارد درگاه پرداخت می‌کنید در بستری امن و رمزگذاری‌شده جریان می‌یابد و توسط سیستم شاپرک، زیر نظر بانک مرکزی، پردازش می‌شود و تانی‌لند هیچ دسترسی و دخالتی در این فرایند ندارد.

زمان‌بندی و هزینه‌ی ارسال محصول
تانی‌لند محصولاتش را در تهران سه روز در هفته با پیک خود و به‌رایگان ارسال می‌کند. سفارش مشتریان تهرانی حداکثر ظرف مدت 48 ساعت کاری به دستشان می‌رسد. ارسال محصول در شهرستان‌ها ازطریق شرکت ملی پست انجام می‌شود. هزینه‌ی پست محصول در شهرستان‌ها برعهده‌ی مشتری است و زمان‌بندی ارسال منطبق با ضوابط شرکت پست است.

ضمانت تعویض و بازگشت

•    ضمانت تعویض: هرگونه مغایرت رنگ یا شکل یا نوع کالای سفارش‌داده‌شده با کالای دریافت‌شده مشمول ضمانت تعویض می‌شود. اگر کالا مخدوش یا معیوب به دست مشتری برسد یا اشتباهی ارسال شده باشد، تعویض آن را تا 72 ساعت ضمانت می‌کنیم و هزینه‌ی ارسال مجدد نیز برعهده‌ی خودمان خواهد بود.
•    کالای تعویضی باید در جعبه‌ی اصلی به‌همراه کلیه‌ی متعلقاتش، ازجمله شناسنامه و بروشور و فاکتور خرید، بازگردانده شود.
•    آسیب‌های ناشی از استفاده‌ی نادرست یا بی‌توجهی خریدار مشمول این ضمانت نیست.
•    ضمانت بازگشت: محصول را تا 48 ساعت به این شرط که خدشه و آسیبی به آن و متعلقات و بسته‌بندی‌اش نرسیده باشد پس می‌گیریم. برای این منظور لازم است با گروه پشتیبانی هماهنگ شود.
•    هزینه‌ی ارسال مرجوعی​​​​​​ یا تعویض محصول با خود مشتری می‌باشد.
•    مبلغ همه‌ی مرجوعی ها پس از بازگشت کالا مستقیما به حساب کیف پول مشتری عودت داده می‌شود و فقط در صورتی که نوع پرداخت فاکتور مرجوعی به صورت نقدی باشد و از کارت هدیه استفاده نکرده باشد، می‌تواند با واحد پشتیبانی تماس گرفته و درخواست عودت مبلغ خود را به صورت نقدی درخواست نماید تا در اسرع وقت به حساب ایشان واریز گردد.

ملاحظات تحویل کالا

به‌منظور سرعت و سهولت رسیدگی به گزارش‌های مشتریان درمورد عیب‌ها و ایرادهای احتمالیِ کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت کالا در هنگام  دریافت آن و در حضور پیک ازهرجهت بررسی شود و در صورت وجود هرگونه عیب و ایراد از دریافت آن خودداری گردد؛ چراکه دریافت کالا به‌منزله‌ی تأیید سلامت آن است.
خدمات پس‌ازفروش
•    کلینیک تانی‌لند: تانی‌لند کلینیک هم دارد. این جزو تعهدات ماست که عروسک شما را یک بار در سال به‌رایگان شست‌وشو دهیم یا درصورتِ‌نیاز تعمیر کنیم. برای این منظور لازم است قبلاً با گروه پشتیبانی هماهنگ شود تا درخواست شما به صورت تلفنی ثبت گردد. هریک از مشتریان که بیش از یک بار در سال متقاضی این خدمت باشند، می‌توانند با پرداخت هزینه از آن بهره‌مند شوند. مادام که یکی از عروسک‌های تانی‌لند را داشته باشید این خدمت را تضمین می‌کنیم. 
•    قصه‌های تانی‌لند: روی وب‌سایت تانی‌لند تعدادی داستان رایگان بارگذاری شده که هرکس به شرط ثبتِ‌نام و دریافت حساب کاربری می‌تواند به آن‌ها دسترسی داشته باشد. همچنین کاربرانی که یکی از محصولات عروسکی تانی‌لند را خریده باشند قصه‌های مربوط به همان محصول را به‌رایگان در دو دسته‌ی کلی دریافت می‌کند: (1) قصه‌های شهر؛ (2) قصه‌های عروسک من. «قصه‌های شهر» دو بار در هفته و «قصه‌های عروسک من» ماهی یک بار روی وب‌سایت بارگذاری می‌شود.
•    محتوای آموزشی و تربیتی اینستاگرام: تانی‌لند به حساسیت کسب‌وکاری که برعهده گرفته آگاه است. از آن‌جا که مخاطبانِ قصه‌های ما کودکان و نوجوانان اند، سلامت و کیفیت محتوایی که طراحی و تولید می‌کنیم برایمان بسیار اهمیت دارد؛ از همین رو، گروهی از مشاوران در حوزه‌هایی چون روان‌شناسی، علوم تربیتی و علوم اجتماعی، هنر و ادبیات را در کنار خود داریم تا دائماً بر فرایند تولید محصولات ما نظارت داشته باشند. به‌علاوه، در فواصلی نکات آموزشی و تربیتی را با مخاطبان خویش نیز به اشتراک می‌گذاریم.

مالکیت معنوی داستان‌ها

تمام داستان‌های تانی‌لند زاییده‌ی ذهن و قلم گروه نویسندگان این مجموعه است و منحصراً برای کاربران سایت و مشتریان محصولات تانی‌لند تولید شده است. طبق قانون مالکیت معنوی، هرگونه نقل، نشر یا استفاده از این داستان‌ها به هر شکل و در هر قالب نیازمند کسب اجازه از تانی‌لند است. تانی‌لند این حق را برای خود محفوظ می‌داند که نقض‌کنندگان حقوق مالکیت معنوی خود را تحت پی‌گرد قانونی قرار دهد.

مالکیت معنوی محتوای اینستاگرام

به موازات داستان‌ها و مطالبی که روی وب‌سایت تانی‌لند بارگذاری می‌شود محتواهای متنوعی هم در قالب متن، تصویر، فیلم و غیره برای بارگذاری روی صفحه‌ی اینستاگرام تانی‌لند طراحی و تولید می‌شود که آن‌ها هم مشمول قانون مالکیت معنوی است و استفاده‌ی بدون اجازه‌ی آن‌ها پی‌گرد قانونی خواهد داشت.

انتقال و انقضای کارت هدیه

کارت‌های هدیه‌ی تانی‌لند به مدت یک سال اعتبار دارند و کدهای درج‌شده بر آن‌ها یک‌بارمصرف اند؛ بنابراین تنها یک بار و برای یک نفر قابل‌استفاده اند و قابل انتقال به غیر نیستند.

بهداشت و سلامت محصولات

کلیه‌ی محصولات تانی‌لند، از پارچه‌ی به‌کاررفته در ساخت عروسک‌ها تا الیاف پرکردنی و لباس‌ها و اکسسوری‌ها، منطبق با استانداردهای جهانی بهداشت، پاکیزه، قابل‌شست‌وشو و ضدحسّاسیت هستند.